Resultat
Damer Grupp A
PlaceringFörnamnEfternamnKlubbSimning (100m)Löpning (800m)Simning (100m)Totaltid
01EllaPetersenKlippans simsällskap00:03:3200:06:3500:03:2800:13:35
02Katarina Paulsson KSS00:02:3300:09:2100:02:5300:14:47
03ThildeLöfgrenKlippans simsällskap00:03:3500:10:4900:03:4100:18:05
04IdaLjungKlippanssimsällskap00:03:3700:16:0400:03:2200:23:03


Herrar Grupp A
PlaceringFörnamnEfternamnKlubbSimning (100m)Löpning (800m)Simning (100m)Totaltid
01JoelNilssonÄngelholms simsällskap00:01:1900:06:1400:01:0500:08:38
02MarcusSkogKlippans simsällskap00:01:1700:07:4300:01:3900:10:39
03AlbinWindahlKSS00:02:0100:07:5000:02:1600:12:07
04HugoJohansson 00:02:1900:08:0000:02:3800:12:57
05ErikLjungKlippanssimsällskap00:03:4200:08:3000:04:1900:16:31
06AmandusLöwenborgKSS00:03:4000:10:4500:04:0600:18:31
07JohanLöwenborgKSS00:03:3900:10:5300:04:0100:18:33


Damer Grupp B
PlaceringFörnamnEfternamnKlubbSimning (300m)Löpning (2,2km)Simning (300m)Totaltid
01AliceBengtssonKlippans simsällskap00:04:3900:15:2400:04:3400:24:37
02GabriellaHenriksson Klippans simsällskap 00:04:3600:15:4000:04:2200:24:38
03JosefineJohanssonKlippanssimsällskap 00:05:0000:17:1000:05:1800:27:28
04BelindaVedlugaitéKlippanssimsällskap00:04:5000:18:2400:04:5400:28:08
05EbbaJohanssonKSS 00:05:0500:19:0500:05:1300:29:23
06IngelaSeger 00:08:0200:16:5700:08:3900:33:38
07SusanneRobertsson 00:08:3600:18:2100:08:5200:35:49
08TheaKlemedsson 00:06:3000:23:1000:07:3600:37:16


Herrar Grupp B
PlaceringFörnamnEfternamnKlubbSimning (300m)Löpning (2,2km)Simning (300m)Totaltid
01NilsAlbergeKSS00:04:0000:11:3900:04:1200:19:51
02ErikKronkvistKSS00:04:0800:13:0700:04:1400:21:29
03AlbinBengtssonKlippans simsällskap00:04:3400:15:4500:04:4500:25:04
04MaxRobertsson 00:06:4600:14:5800:06:5200:28:36
05AndersRobertsson 00:07:3500:14:0100:07:5500:29:31
06JoelSeger 00:07:1700:21:4700:07:3600:36:40
07BjörnKlemedsson 00:06:2800:23:1500:07:3100:37:14
08AlgotWasseniusKSS00:07:0200:23:4000:07:1100:37:53
09LudwigBengtssonKlippans simsällskap00:05:2300:27:4200:05:2500:38:30
10TomasWassenius 00:08:3400:22:0300:09:1000:39:47


Damer Grupp C
PlaceringFörnamnEfternamnKlubbSimning (400m)Löpning (6,6km)Simning (400m)Totaltid
01JohannaLjungKlippanssimsällskap00:06:1500:38:2500:06:1500:50:55
02SussiJohanssonKSS00:06:1000:41:5500:06:2700:54:32
03AnnikaLöfgrenKlippan simsällskap00:06:2400:41:4300:06:2600:54:33
04JennieJohanssonKlippans simsällskap00:06:5500:45:3400:06:5500:59:24


Herrar Grupp C
PlaceringFörnamnEfternamnKlubbSimning (400m)Löpning (6,6km)Simning (400m)Totaltid
01MiroCepcianskyIS Göta00:06:0200:27:1200:06:2600:39:40
02AndreasJohanssonKSS00:06:0500:35:2900:06:1100:47:45
03Johan Leanderklippan ss00:08:0400:34:1900:08:1000:50:33
04JonathanSkogKlippans simsällskap00:06:2100:38:1500:06:1100:50:47
05MartinKristensen  00:09:2200:34:2600:10:4600:54:34
06ChristerGrövnesÅCK00:07:5700:40:2100:07:3400:55:52
07AndersHörman 00:08:5300:38:5500:08:5900:56:47
08FredrikWindahlKSS00:09:0600:38:4600:09:3200:57:24
09MikaelPaulsson KSS00:08:5400:41:3400:08:4500:59:13
10FredrikChristersson KSS00:09:0400:53:4100:09:2801:12:13